Нов раздел във Форума

Места подходящи за промиване на самородно злато, на които може да се отиде със семейството и приятели.

Нов раздел във Форума

Мнениеот admin » Чет Апр 17, 2014 1:09 pm

Колеги, този раздел е предназначен да се публикуват, мнения и препоръки за места, които са подходящи да се отиде на пикник или разходка със семейството или с приятели, но в същото време да се промие малко самородно злато за хобито.
Доста е неудобно, когато отидеш със семейството си или с приятели не-професионалисти и да се окаже, че няма подходящо място за преспиване или хапване.
Давайте и подробности, като цена на нощувка, кухня, достъп по път, координати или точки на гугъл картата, сайт на заведението и от рода.
Аватар
admin
Site Admin

Re: Нов раздел във Форума

Мнениеот m.simo68 » Чет Апр 17, 2014 3:01 pm

много добра идея, ама защо да не дават отстъпка на членовете на БАТСЗМ? :mrgreen:
m.simo68
Активен

Мнениеот miro1113 » Вто Юни 10, 2014 6:49 pm

Като отидеш на полянка , какви отстъпки чакаш . От баба меца ли ?
miro1113
Активен

Мнениеот prospector » Сря Юни 11, 2014 9:24 am

miro1113 написа:Като отидеш на полянка , какви отстъпки чакаш . От баба меца ли ?

Става дума в случай, че се ползва преспиване или нещо от рода.
Аватар
prospector
По-активен

Мнениеот levskara » Вто Дек 23, 2014 9:14 pm

Проблема с нощувките и кухнята аз си реших по следния начин.Първо пробвах с каравана и не можах да да мина и 100 метра в черният път и стоповете взеха че се откъснаха,добре че беше на приятел и минах само с нови стопове.После минах на кемпер ,под наем разбира се.Със влизането в черният път започна едно лудо скърцане ,пукане , пращене и се наложи да се върнем и нощуваме на асвалта.Накрая се реших проблема,купих си Пежо Боксер дълга база.Облепих го цялото с 10 мм. микропореста гумена топло изолация а върху нея 2 пласта каменна вата.Получи се 10 см.топло изолация,а върху нея го облякох с ламперия .Купих ламинирани плотове от тях направих леглото.Получи се нещо по практично за нас от кемпера , много повече место за багаж.Бях сложил печка и газов хладилник от каравана ,но бях разочарован от хладилника и накрая ги изхвърлих и минах на хладилни чанти собствено производство от 5 см. стереопор.С тях си усигурих лед за 5 дни.На страничната врата разпъвам шатра 3 на 3 метра когато няма сянка или вали.Когато имам време ще направя снимки и ще кача.
levskara
Новорегистриран

Мнениеот vonder » Пон Апр 27, 2015 9:14 am

levskara написа:Проблема с нощувките и кухнята аз си реших по следния начин.Първо пробвах с каравана и не можах да да мина и 100 метра в черният път и стоповете взеха че се откъснаха,добре че беше на приятел и минах само с нови стопове.После минах на кемпер ,под наем разбира се.Със влизането в черният път започна едно лудо скърцане ,пукане , пращене и се наложи да се върнем и нощуваме на асвалта.Накрая се реших проблема,купих си Пежо Боксер дълга база.Облепих го цялото с 10 мм. микропореста гумена топло изолация а върху нея 2 пласта каменна вата.Получи се 10 см.топло изолация,а върху нея го облякох с ламперия .Купих ламинирани плотове от тях направих леглото.Получи се нещо по практично за нас от кемпера , много повече место за багаж.Бях сложил печка и газов хладилник от каравана ,но бях разочарован от хладилника и накрая ги изхвърлих и минах на хладилни чанти собствено производство от 5 см. стереопор.С тях си усигурих лед за 5 дни.На страничната врата разпъвам шатра 3 на 3 метра когато няма сянка или вали.Когато имам време ще направя снимки и ще кача.

Ще ми бъде интересно да видя снимките на изпълненият проект.
Няма да ти се разсърдя, ако цъкнеш на рекламата във видеото:
Golden Mask LP ZERO 13 khz
Аватар
vonder
Новорегистриран

Назад към Туристически дестинации за промиване на самородно злато