нов потребител

Ако сте току що регистриран във форума, моля представете се на колегите!

нов потребител

Мнениеот danchaos » Чет Фев 12, 2015 10:51 am

Здравейте,казвам се Данчо и се интересувам повече от камъни отколкото от злато.По принцип се занимавам със спелеология и покрай това е и интересът ми към минералите.Не съм разбирач и се надявам да помагате.
danchaos
Новорегистриран

Re: нов потребител

Мнениеот Meteorite Men » Сря Фев 18, 2015 11:21 am

danchaos написа:Здравейте,казвам се Данчо и се интересувам повече от камъни отколкото от злато.По принцип се занимавам със спелеология и покрай това е и интересът ми към минералите.Не съм разбирач и се надявам да помагате.

Добре дошъл,винаги може и да се запалиш по другото хоби,било злато или метеорити.Успех. :)
Аватар
Meteorite Men
По-активен

Мнениеот anton-holer » Съб Фев 21, 2015 9:26 am

здрaвеи aз се упитвaм дa шлaйфaм кaмaни и ще ми е интереснaо дa потскaжеш някои нещa зa кaмaните.
anton-holer
Новорегистриран

Мнениеот Kiril62 » Съб Фев 21, 2015 1:03 pm

anton-holer написа:здрaвеи aз се упитвaм дa шлaйфaм кaмaни и ще ми е интереснaо дa потскaжеш някои нещa зa кaмaните.

Относно обработката на камъни е малко по трудна системата,хубаво е човек който прави тези неща да ти ги обясни и то нагледно.Колкото до събирането на различни видове минерали първо малко прочети в темата за минералите,после ако идваш към Кърджали ми се обади да те заведа на места с различни по вид минерали,така ще добиеш още по добра представа.Успех.
0888654620
Skype Kiril431
Аватар
Kiril62
Site Admin

Назад към Моля представете се