За тема "Представете се"

Ако сте току що регистриран във форума, моля представете се на колегите!

За тема "Представете се"

Мнениеот Znahara » Пон Апр 20, 2015 3:33 pm

Казвам се Иван Христов от София. Роден съм 1950 година В златарските сайтове ме знаят като Znahara. Eдин от дoйените във златопромиването от разсипни пясъци съм. В далечната 1989 година основахме Рудаеският съюз с доцент Атанасов от Минно - геоложкият институт. На язовир Огняново (Елин Пелин) работих доста години и това са ми едни от най хубавите спомени. Тогава наистина се добиваше доста рсзсипно злато. Сега вече като пенсионер използвам златодобива като хоби. Работя с 2 цолова драга на американската фирма KEEN.Ще съм полезен за форума БАТСЗМ с моят опит. Може би ще се включа със серия билки и билкови продукти за физическо подсилване на златопромивачите. Успех и благодатен урожай на всички колеги през 2015 година! Znahara.
Аватар
Znahara
Новорегистриран

Re: За тема "Представете се"

Мнениеот Kiril62 » Пон Апр 20, 2015 4:00 pm

Znahara написа:Казвам се Иван Христов от София. Роден съм 1950 година В златарските сайтове ме знаят като Znahara. Eдин от дoйените във златопромиването от разсипни пясъци съм. В далечната 1989 година основахме Рудаеският съюз с доцент Атанасов от Минно - геоложкият институт. На язовир Огняново (Елин Пелин) работих доста години и това са ми едни от най хубавите спомени. Тогава наистина се добиваше доста рсзсипно злато. Сега вече като пенсионер използвам златодобива като хоби. Работя с 2 цолова драга на американската фирма KEEN.Ще съм полезен за форума БАТСЗМ с моят опит. Може би ще се включа със серия билки и билкови продукти за физическо подсилване на златопромивачите. Успех и благодатен урожай на всички колеги през 2015 година! Znahara.

Здравей и добре дошъл във форума и съм сигурен че ще бъдеш полезен на колегите с опита който имаш.Аз съм на 53 години и съм родом от Горна Малина.Знам и също съм промивал доста по Огняново/ все пак е в моя район/ ;) Много ще се радвам ако имаш възможност и да посетиш някой от съборите които провеждаме.Познавам те задочно от наши общи приятели и знам че има какво да се научи от теб.Поздрави.
0888654620
Skype Kiril431
Аватар
Kiril62
Site Admin

Назад към Моля представете се